Литий диск BBS SX 7,5x17/5x112 ET49 DIA57,1
Відео 2Фото 15 | від 10 716 до 13 984 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):49 мм |
Модифікації BBS SX 40
Характеристики
BBS SX 7,5x17/5x112 ET49 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BBS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BBS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити BBS SX 7,5x17/5x112 ET49 DIA57,1
Сортувати
BBS SX R17 W7.5 PCD5x112 ET49 DIA57.1 crystal black | 11 695 грн. |
BBS SX (7.5J x 17 5x112 ET49 DIA57.1) Black На замовлення з Європи. | 12 408 грн. |
BBS SX W7.5 R17 PCD5x112 ET49 DIA57.1 BSP | 13 754 грн. |
BBS SX R17 W7.5 PCD5x112 ET49 DIA57.1 Black 10013695 - SX0403 | 10 716 грн. |
BBS SX (7.5J x 17 5x112 ET49 DIA57.1 Brilliant Silver) | 13 292 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі