Литий диск BBS SX 8,5x19/5x112 ET32 DIA82
Відео 2Фото 15 | від 15 910 до 21 720 грн. Порівняти ціни 31 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):82 мм Виліт (ET):32 мм |
Модифікації BBS SX 40
Характеристики
BBS SX 8,5x19/5x112 ET32 DIA82 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BBS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BBS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити BBS SX 8,5x19/5x112 ET32 DIA82
Сортувати
Литые диски BBS SX R19 W8.5 PCD5x112 ET32 DIA82 (crystal black) 1001175135 | 17 698 грн. |
BBS SX R19 W8.5 PCD5x112 ET32 DIA82.1 Brilliant Silver | 17 567 грн. |
Диски BBS SX 8,5x19 5x112 ET32 DIA82 (crystal black) | 17 697 грн. |
BBS SX (R19 W8.5 PCD5x112 ET32 DIA82) crystal black | 17 809 грн. |
BBS SX 8.5x19 5x112 ET32 DIA82 PLSD | 18 240 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі