Каструля Bergner BG-36101
Відео 1Фото 6 |
Bergner BG-36101 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bergner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bergner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bergner BG-36101
Усі ціни 40 →Каструля з кришкою Bergner Excalibur. зелена. 24 см. 4.2 л (BG-36101-GR) B | 2 619 грн. |
BERGNER EXCALIBUR (BG-36101-GR) | 2 485 грн. |
Каструля Bergner Excalibur сіра 24 см 4.2 л (BG-36101-GY) | 2 118 грн. |
Кастрюля Bergner Excalibur серая 24 см 4.2 л (BG-36101-GY) | 2 118 грн. |
BERGNER EXCALIBUR (BG-36101-GR) | 2 473 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bergner BG-36101
Ціни на Bergner BG-36101 |
---|---|---|---|---|
Bergner BG-36100 | від 1 690 грн. | 39 пропозицій | ||
Bergner BG-36101 | від 1 990 грн. | 40 пропозицій | ||
Bergner BG-36102 | від 2 440 грн. | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →