Каструля Berlinger Haus Granit Diamond BH-1099
Фото 4 |
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1099 |
|
Знімні силіконові накладки на ручки в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Granit Diamond BH-1099
Усі ціни 7 →Кастрюля Berlinger Haus Granit Diamond Line с крышкой 13л (BH 1099N) | 3 948 грн. |
Каструля Berlinger Haus Granit Diamond Line із кришкою 13л (BH 1099N) | 3 948 грн. |
Кастрюля с крышкой Berlinger Haus 13 л BH-1099N | 3 908 грн. |
Berlinger Haus BH-1099-N | 3 665 грн. |
Алюмінієва каструля зі скляною кришкою 13 л Berlinger Haus Granit Diamond | 4 537 грн. |
Каструля Berlinger Haus Granit Diamond Line BH-1099-N 36 см 13 л | 4 019 грн. |
Каструля Berlinger Haus Granit Diamond Line BH-1099-N 36 см 13 л | 4 466 грн. |
Модификації Berlinger Haus Granit Diamond BH-1099
Ціни на Berlinger Haus Granit Diamond BH-1099 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1096 | від 2 482 грн. | 8 пропозицій | ||
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1097 | від 2 656 грн. | 5 пропозицій | ||
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1098 | від 3 184 грн. | 11 пропозицій | ||
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1099 | від 3 665 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →