Каструля Berlinger Haus Monaco BH-7088
Фото 5 |
Berlinger Haus Monaco BH-7088 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Monaco BH-7088
Каструля з кришкою Berlinger Haus Monaco Collection, 6,1 л, чорна (BH 7088 | 2 905 грн. |
Каструля Berlinger Haus Monaco Collection з кришкою 6.1л Ø28х12.4см (BH 70 | 2 650 грн. |
Кастрюля Berlinger Haus Monaco Collection с крышкой 6.1л Ø28х12.4см (BH 70 | 2 650 грн. |
BerlingerHaus 6.1 л (BH 7088) 6.1л(BH7088) | 2 905 грн. |
Каструля Berlinger Haus Monaco Collection з кришкою 6.1 л (BH 7088) | 2 905 грн. |
Модификації Berlinger Haus Monaco BH-7088
Ціни на Berlinger Haus Monaco BH-7088 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Monaco BH-7086 | від 1 611 грн. | 6 пропозицій | ||
Berlinger Haus Monaco BH-7087 | від 1 712 грн. | 6 пропозицій | ||
Berlinger Haus Monaco BH-7088 | від 2 650 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →