Каструля WOLL Saphir Lite W828SLI
WOLL Saphir Lite W828SLI 4 л5.5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WOLL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WOLL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WOLL Saphir Lite W828SLI
Каструля Woll Saphir Lite Induktion 28x10.5см, 5.5л (W828SLI) | 2 698 грн. |
Кастрюля Woll Saphir Lite Induktion 28x10.5см, 5.5л (W828SLI) | 2 630 грн. |
Кастрюля Woll Saphir Lite Induktion без крышки 5,5 л W828SLI | 3 239 грн. |
Кастрюля WOLL 28*10 см 5,5л Saphir Lite Induktion (W828SLI) индукция W828S | 3 239 грн. |
Каструля WOLL 28*10,5 см 5,5 л Saphir Lite Induktion (W828SLI) | 3 239 грн. |
Модификації WOLL Saphir Lite W828SLI
Ціни на WOLL Saphir Lite W828SLI |
---|---|---|---|---|
WOLL Saphir Lite W824SLI | від 2 318 грн. | 7 пропозицій | ||
WOLL Saphir Lite W828SLI | від 2 630 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →