Каструля Berlinger Haus Granit Diamond BH-1096
Фото 4 |
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1096 |
|
Знімні силіконові накладки на ручки в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Granit Diamond BH-1096
Усі ціни 7 →Кастрюля Berlinger Haus Granit Diamond Line с крышкой 5.8л (BH 1096N) | 2 626 грн. |
Каструля Berlinger Haus Granit Diamond Line із кришкою 5.8л (BH 1096N) | 2 626 грн. |
Berlinger Haus BH-1096-N | 2 482 грн. |
Каструля Berlinger Haus Granit Diamond Line 5800 мл BH-1096N | 3 017 грн. |
Каструля Berlinger Haus Granit Diamond Line BH-1096-N 28 см 5,8 л | 2 721 грн. |
Каструля Berlinger Haus Granit Diamond Line BH-1096-N 28 см 5,8 л | 3 024 грн. |
Каструля алюмінієва Berlinger Haus Granit Diamond 5.8 л 28 см з індукційни | 2 879 грн. |
Модификації Berlinger Haus Granit Diamond BH-1096
Ціни на Berlinger Haus Granit Diamond BH-1096 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1096 | від 2 482 грн. | 8 пропозицій | ||
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1097 | від 2 656 грн. | 5 пропозицій | ||
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1098 | від 3 184 грн. | 10 пропозицій | ||
Berlinger Haus Granit Diamond BH-1099 | від 3 665 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →