Каструля Berlinger Haus Primal Gloss BH-6572
Фото 5 |
Berlinger Haus Primal Gloss BH-6572 4.1 л6.1 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Primal Gloss BH-6572
Каструля з кришками 4.1л Berlinger Haus з покриттям титану (BH-6572) | 1 699 грн. |
Каструля Berlinger Haus BH-6572 24 см 4.1 л | 2 850 грн. |
Каструля Berlinger Haus Primal Gloss Collection 4.1 л BH6572 | 1 449 грн. |
Кастрюля 4,1 л Berlinger Haus Primal Gloss (6572BH) | 1 528 грн. |
Каструля з кришками 4,1 л Berlinger Haus BH-6572 | 1 505 грн. |
Модификації Berlinger Haus Primal Gloss BH-6572
Ціни на Berlinger Haus Primal Gloss BH-6572 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Primal Gloss BH-6572 | від 1 449 грн. | 5 пропозицій | ||
Berlinger Haus Primal Gloss BH-6573 | від 1 725 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →