Набір посуду Berlinger Haus Stone Touch BH-1166
Berlinger Haus Stone Touch BH-1166 |
|
Тришарове мармурове покриття.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Stone Touch BH-1166
Усі ціни 7 →Набір каструль Berlinger Haus 10 пр. (BH 1166N) | 6 857 грн. |
Набор кастрюль Berlinger Haus 10 пр. (BH 1166N) | 6 857 грн. |
Набор посуды Berlinger Haus 10 пр BH-1166N | 7 601 грн. |
Набір посуду з 10 предметів Black Stone Touch Line Berlinger Haus BH-1166N | 6 981 грн. |
Набір посуду з 10 предметів Black Stone Touch Line Berlinger Haus BH-1166N | 7 756 грн. |
Набір посуду 10 предметів Stone Touch Line Black Berlinger Haus BH-1166N | 4 528 грн. |
Набір посуду 10 предметів Black Stone Touch Line Berlinger Haus BH-1166N | 6 981 грн. |
В комплекті:
- Сковорода 20х4.2 см
- Глибока сковорода 24х6.8 см
- Каструля з кришкою 20х10 см
- Каструля з кришкою 24х12 см
- Каструля з кришкою 28х12.5 см
- 2 шт термостійкі підставки
РекомендуємоПорівняти в таблиці →