Сотейник Berlinger Haus Stone Touch BH-1157 32 см
Berlinger Haus Stone Touch BH-1157 28 см32 см |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Berlinger Haus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Berlinger Haus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Berlinger Haus Stone Touch BH-1157 32 см
Усі ціни 7 →Сотейник Berlinger Haus Bh 1157N 4.9 л (32x7.8 см) | 2 360 грн. |
Сотейник Berlinger Haus Bh 1157N 4.9 л (32x7.8 см) | 2 360 грн. |
Berlinger Haus BH-1157-N | 2 510 грн. |
Сотейник 32 см Berlinger Haus BH-1157-N | 2 753 грн. |
Сотейник із кришкою 32*7.8 см Berlinger Haus Gray Stone Touch Line з грані | 2 250 грн. |
Сотейник 32 см Berlinger Haus BH-1157-N | 2 672 грн. |
Сотейник 32 см Berlinger Haus BH-1157-N | 2 800 грн. |
Модификації Berlinger Haus Stone Touch BH-1157
Ціни на Berlinger Haus Stone Touch BH-1157 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Stone Touch BH-1158 28 см | від 1 372 грн. | 10 пропозицій | ||
Berlinger Haus Stone Touch BH-1157 32 см | від 2 250 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →