Ванна Besco Integra 170x75 см
Фото 3 |
Besco Integra 170x75 150x75 см170x75 см |
|
Додатково може комплектуватися каркасом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Besco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Besco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Besco Integra 170x75 см
Усі ціни 11 →Ванна акрилова Besco INTEGRA 170х75 Ліва (соло) без ніг (#WAI-170-PL) WAI- | 11 018 грн. |
Ванна акрилова BESCO INTEGRA 170х75 R (00000013415) | 10 230 грн. |
Ванна акрилова BESCO INTEGRA 170х75 ліва (соло) без ніжок 36322 | 10 753 грн. |
Ванна акрилова BESCO Integra 170х75 правобічна (00000013415/5908239685263) | 11 018 грн. |
Ванна акрилова Besco Integra 170х75, права (соло), без ніг (#WAI-170-PP) W | 11 018 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Besco Integra
Ціни на Besco Integra |
---|---|---|---|---|
Besco Integra 150x75 см | від 9 389 грн. | 13 пропозицій | ||
Besco Integra 170x75 см | від 10 230 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →