Надувний басейн Bestway 51132
Фото 9 |
Bestway 51132 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bestway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bestway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bestway 51132
Усі ціни 21 →Bestway с окошками (51132) | 1 718 грн. |
Bestway Надувний дитячий басейн 51132 (168х168х56) з віконцями | 1 699 грн. |
Дитячий надувний басейн для купання та ігор 168х56 см 565 л RL 51132 | 1 997 грн. |
Дитячий надувний басейн 51132, 168-168-56 см | 2 472 грн. |
Дитячий надувний басейн Bestway Квадрат 168х56см об'єм 565 л BW 51132 | 1 939 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →