Ручний масажер Beurer MG 79 (10218)
Відео 1Фото 9 |
Beurer MG 79 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer MG 79
Усі ціни 25 →Перкусійний масажер Beurer MG 79 Massage Gun Sensitive (10218) | 2 699 грн. |
Ручной массажер Beurer MG 79 | 2 699 грн. |
Масажер для тіла Beurer MG 79 | 2 799 грн. |
Масажер для тіла Beurer MG 79 MG79 | 2 849 грн. |
Масажер для тіла Beurer MG 79 | 2 849 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →