Масажний пояс Beurer EM 39
Відео 2Фото 4 |
Beurer EM 39 |
|
Допустима окружність талії від 75 до 130 см. 5 програм тренування (від 22 до 31 хв). Таймер зворотного відліку. Знімний робочий елемент з РК-індикацією. Пояс можна прати вручну.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer EM 39
Усі ціни 8 →Массажный пояс Beurer EM 39 | 2 699 грн. |
Електростимулятор для м`язів преса та спини Beurer EM 39 EM39 | 3 989 грн. |
Масажний пояс Beurer EM 39 | 3 636 грн. |
Beurer EM 39 | 4 090 грн. |
Beurer EM 39 | 3 989 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →