Масажна накидка Beurer MG 330
Відео 1Фото 12 |
Beurer MG 330 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer MG 330
Усі ціни 33 →Массажная накидка на кресло Beurer MG 330 petrol blue | 10 499 грн. |
Масажер для тіла Beurer MG 330 GREY MG330GREY | 12 189 грн. |
Масажер для тіла Beurer MG 330 GREY | 14 877 грн. |
Масажер для тіла Beurer MG 330 PETROL BLUE | 14 877 грн. |
Массажер Beurer для тела, от сети , накидка на сидение, 2 режима, вес - 6, | 12 069 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →