Масажний пояс Beurer EM 37
Фото 6 |
Beurer EM 37 |
|
Допустима окружність талії від 70 до 140 см. 5 програм тренування (від 22 до 31 хв). Знімний робочий елемент з РК-індикацією. Таймер зворотного відліку. Можливе ручне прання.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer EM 37
Массажный пояс Beurer EM 37 | 2 749 грн. |
Электростимулятор Beurer EM 37 | 3 559 грн. |
Електростимулятор BEURER EM 37 | 3 559 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →