Ручний масажер Beurer MG 185 (64533)
Відео 2Фото 14 |
Beurer MG 185 |
|
Діапазон інтенсивності: 1200-3000 ударів в хвилину. Оснащений сенсорним дисплеєм, на якому відображається програма і рівень інтенсивності. У комплекті 5 насадок.
5 насадок в комплекті (куляста, U-подібна, спіральна, плоска і з повітряною подушкою) дозволяють опрацювати всі групи м'язів шиї, грудей, спини, рук, ніг, а також глибокі тканини і тригерні точки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Beurer MG 185
Усі ціни 27 →Перкусійний масажер Beurer MG 185 (64533) | 6 289 грн. |
Ручной массажер Beurer MG 185 | 6 289 грн. |
Масажер для тіла Beurer MG 185 | 6 699 грн. |
Масажер для тіла Beurer MG 185 MG185 | 6 779 грн. |
Ручний масажер Beurer MG 185 | 6 799 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Кульова головка-найкраще підходить для великих ділянок тіла, великих груп м'язів (наприклад, плечей, литок і т.д.).
Спіральна головка оптимально підходить для глибокого масажу м'язів і цілеспрямованого точкового масажу (наприклад, стоп).
U-подібна насадка оптимально підходить для глибокого масажу м'язів в нижній частині спини (за винятком хребта) або ахіллового сухожилля.
Насадка з повітряною подушкою оптимально підходить для чутливих тканин, наприклад в області шиї.
Плоска головка оптимально підходить для великих ділянок по всьому тілу (наприклад, стегон).
РекомендуємоПорівняти в таблиці →