Літня шина Hankook Ventus S1 Evo3 K127 235/40 R18 95Y
Відео 13Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 235/40 R18 95Y 235/40 R18 95 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Ventus S1 Evo3 K127 235/40 R18 95Y
Усі ціни 6 →Hankook VENTUS S1 EVO3 K127 235/40 ZR18 95Y XL (8058410181) | 9 640 грн. |
Hankook Ventus S1 evo3 K127 235/40 R18 95Y | 5 905 грн. |
Hankook K127 VENTUS S1 EVO3 235/40 R18 95Y FR XL | 5 380 грн. |
Hankook Ventus S1 Evo 3 K127 235/40 R18 95Y XL FR 1024315 | 5 258 грн. |
Hankook Ventus S1 Evo 3 K127 235/40 R18 95Y XL FR | 5 704 грн. |
HANKOOK VENTUS S1 EVO3 K127 95Y 235/40 ZR18 XL. | 5 068 грн. |
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus S1 Evo3 K127 235/40 R18 95Y
Ціни на Hankook Ventus S1 Evo3 K127 235/40 R18 95Y |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 235/40 R18 95Y | від 5 068 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →