Літня шина Michelin Pilot Sport 5 235/40 R18 95Y
Відео 25 |
Виберіть розмір шин
Michelin Pilot Sport 5 235/40 R18 95Y 235/40 R18 95 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Michelin Pilot Sport 5 235/40 R18 95Y
Усі ціни 36 →Шина Michelin Pilot Sport 5 235/40 R18 95Y XL | 5 000 грн. |
Michelin Pilot Sport 5 235/40 ZR18 95Y XL | 5 249 грн. |
Michelin PILOT SPORT 5 235/40 R18 95Y XL (8014452313) | 10 390 грн. |
Michelin Pilot Sport 5 235/40 R18 95Y XL | 5 400 грн. |
Michelin Pilot Sport 5 (235/40R18 95Y) | 5 087 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Michelin Pilot Sport 5 235/40 R18 95Y
Ціни на Michelin Pilot Sport 5 235/40 R18 95Y |
---|---|---|---|---|
Michelin Pilot Sport 5 235/40 R18 95Y | від 5 000 грн. | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →