Літня шина Continental SportContact 7 235/40 R18 95Y
Відео 25Фото 25 |
Виберіть розмір шин
Continental SportContact 7 235/40 R18 95Y 235/40 R18 95 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental SportContact 7 235/40 R18 95Y
Усі ціни 41 →Шина Continental SportContact 7 235/40 R18 95Y XL FR | 5 044 грн. |
Continental SportContact 7 235/40 R18 95Y XL FR | 5 046 грн. |
Continental SportContact 7 235/40 R18 95Y XL FR | 5 834 грн. |
Летние шины Continental SportContact 7 235/40 ZR18 95Y XL 1002347395 | 5 415 грн. |
Continental SportContact 7 (235/40R18 95Y) | 5 135 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Continental SportContact 7 235/40 R18 95Y
Ціни на Continental SportContact 7 235/40 R18 95Y |
---|---|---|---|---|
Continental SportContact 7 235/40 R18 95Y | від 5 044 грн. | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →