Змішувач Blanco Linee-S 517591
Відео 3Фото 14 |
Blanco Linee-S 517591 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Linee-S 517591
Усі ціни 69 →Blanco LINEE-S хром 517591 | 19 490 грн. |
Змішувач Blanco LINEE-S | 23 553 грн. |
Смеситель Blanco LINEE-S алюметаллик / хром (518439) | 21 128 грн. |
BLANCO LINEE-S хром 517591 | 16 483 грн. |
Blanco Linee-S 517591 | 19 210 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості змішувача Blanco Linee-S 517591:
- Висувний вилив в металевому обплетенні
- Пластина для стабілізації і підвищення стійкості змішувача
- Підключення гнучкими шлангами довжиною 450 мм з гайкою 3/8
- 517591 — хром
- 517592 — нержавіюча сталь (глянцева)
- 517593 — нержавіюча сталь (матова)
- 518442 — хром/жасмин
- 518443 — хром/шампань
- 518444 — хром/пісочний
- 518446 — хром/сірий беж
- 518445 — хром/кава
- 518441 — хром/білий
- 518440 — хром/сірий шовк
- 518439 — хром/алюметаллик
- 518438 — хром/антрацит
РекомендуємоПорівняти в таблиці →