Кухонна мийка Blanco Subline 375-U 516035 414х456
Відео 3Фото 7 |
Blanco Subline 375-U 516035 |
|
В комплекті: відвідна арматура з кошиковим вентилем 3 1/2''
Мінімальна товщина стільниці: 25 мм. Може знадобитися випилювання на бічних стінках шафи під час встановлення миття.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Subline 375-U 516035 414х456
Усі ціни 43 →Blanco BLANCOSUBLINE 375-U кераміка PuraPlus™ чорний 523732 | 20 160 грн. |
Мийка Blanco SUBLINE 375-U кераміка 516035 | 16 090 грн. |
Blanco SUBLINE 375-U кераміка PuraPlus | 20 376 грн. |
BLANCO SUBLINE 375-U керамика черный (523732) | 18 278 грн. |
BLANCO SUBLINE 375-U без клапана-автомата керамика PuraPlus™ глянцевый бел | 16 026 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Blanco Subline 375-U 516035
Ціни на Blanco Subline 375-U 516035 |
---|---|---|---|---|
Blanco Subline 160-U 513951 190x460 | від 2 452 грн. | 105 пропозицій | ||
Blanco Subline 320-U 513952 350x460 клапан | від 5 500 грн. | 133 пропозиції | ||
Blanco Subline 375-U 516038 404х456 клапан | від 24 920 грн. | 15 пропозицій | ||
Blanco Subline 375-U 516035 414х456 | від 15 120 грн. | 43 пропозиції | ||
Blanco Subline 400-U 515759 460x430 клапан | від 9 499 грн. | 100 пропозицій | ||
Blanco Subline 500-U 513953 530x460 клапан | від 10 146 грн. | 197 пропозицій | ||
Blanco Subline 700-U 523446 730x460 | від 11 803 грн. | 77 пропозицій | ||
Blanco Subline 700-U 515779 730x460 клапан | від 17 640 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →