Кухонна мийка Blanco Legra 6S 522210 1000х500
Відео 1Фото 6 |
Blanco Legra 6S 522210 780х5001000х500 |
|
На кресленні намічені отвори під змішувач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Legra 6S 522210 1000х500
Усі ціни 83 →Blanco LEGRA 6S Колір:білий 526086 | 14 910 грн. |
Мийка Blanco LEGRA 6 S 522207 | 9 890 грн. |
Blanco LEGRA 6 SILGRANIT | 8 586 грн. |
BLANCO LEGRA 6S (522207) антрацит | 9 599 грн. |
Мойка кухонная Blanco - legra 6 s (522207) | 11 640 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Blanco Legra 6S 522210
Ціни на Blanco Legra 6S 522210 |
---|---|---|---|---|
Blanco Legra 6S Compact 521302 780х500 | від 8 041 грн. | 69 пропозицій | ||
Blanco Legra 6S 522210 1000х500 | від 7 499 грн. | 86 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →