Кухонна мийка Blanco Zia XL 6S 517573 1000x500
Фото 12 |
Blanco Zia XL 6S 517573 780x5001000x500 |
|
Намічені на кресленні отвори під змішувач вибиваються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Zia XL 6S 517573 1000x500
Усі ціни 70 →Blanco ZIA XL 6S антрацит 517568 | 15 210 грн. |
Мийка Blanco ZIA XL 6 S 517568 | 12 890 грн. |
Blanco ZIA XL 6 S SILGRANIT | 13 950 грн. |
Blanco ZIA XL 6S кофе (517577) | 12 514 грн. |
Мойка кухонная Blanco - zia xl 6 s (517568) | 15 210 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Blanco Zia XL 6S 517573
Ціни на Blanco Zia XL 6S 517573 |
---|---|---|---|---|
Blanco Zia XL 6S Compact 523278 780x500 | від 8 381 грн. | 105 пропозицій | ||
Blanco Zia XL 6S 517573 1000x500 | від 10 500 грн. | 70 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →