Кухонна мийка Blanco Etagon 6 524548 584х510
Фото 16 |
Blanco Etagon 6 524548 |
|
Інтегрований уступ в чаші мийки створює додатковий функціональний рівень
Мийка може продаватися без клапан-автомата. Мийка є в гранітному виконанні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Etagon 6 524548 584х510
Усі ціни 171 →Blanco ETAGON 6 антрацит 524539 | 17 690 грн. |
Мийка Blanco ETAGON 6 524539 | 14 990 грн. |
Blanco ETAGON 6 SILGRANIT | 18 945 грн. |
BLANCO ETAGON 6 SILGRANIT PuraDur® cерый беж (524546) | 16 994 грн. |
мийка etagon 6 silgr. ніжний білий InFino blanco 527076 | 15 277 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →