Каструля Bohmann BH7351-28
Фото 3 |
Bohmann BH7351-28 5.7 л7.5 л |
|
Знімні силіконові накладки на ручки в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bohmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bohmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bohmann BH7351-28
Каструля Bohmann 28 см, 7.5 л (7351-28-BH) | 1 340 грн. |
Кастрюля Bohmann 28 см, 7.5 л (7351-28-BH) | 1 307 грн. |
Bohmann 7351-28-MRB-BH | 1 303 грн. |
Каструля з мармуровим покриттям Bohmann 28 см, 7.5 л (BH-7351-28MRB) | 1 671 грн. |
Модификації Bohmann BH7351-28
Ціни на Bohmann BH7351-28 |
---|---|---|---|---|
Bohmann BH7351-24 | від 1 164 грн. | 11 пропозицій | ||
Bohmann BH7351-28 | від 1 303 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →