Каструля Bohmann BH1417-24
Фото 5 |
Bohmann BH1417-24 |
|
Підходить для всіх видів плит, включаючи індукцію.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bohmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bohmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bohmann BH1417-24
Усі ціни 7 →Каструля Bohmann BH 1417-24 MRB | 946 грн. |
Bohmann BH-1417-24-MRB | 1 089 грн. |
Каструля Bohmann BH 1417-24 MRB 24 см. литий алюміній, з кришкою | 913 грн. |
Каструля Bohman BH-1417-24-MRB 4.3 л 24 см | 1 194 грн. |
Каструля Bohman BH-1417-24-MRB 4.3 л 24 см | 1 186 грн. |
Каструля 4.3 л 24 см Bohman BH 1417-24 MRB | 1 042 грн. |
Каструля Bohmann BH 1417-24 MRB 24 см 4.3 л | 1 001 грн. |
Модификації Bohmann BH1417-24
Ціни на Bohmann BH1417-24 |
---|---|---|---|---|
Bohmann BH1417-20 | від 825 грн. | 1 пропозиція | ||
Bohmann BH1417-24 | від 913 грн. | 8 пропозицій | ||
Bohmann BH1417-28 | від 977 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →