Литий диск Borbet LX 8x18/5x108 ET45 DIA72,5
Відео 2Фото 9 | від 8 387 до 10 957 грн. Порівняти ціни 13 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):72.5 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Borbet LX 26
Характеристики
Borbet LX 8x18/5x108 ET45 DIA72,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet LX 8x18/5x108 ET45 DIA72,5
Сортувати
Borbet LX Black Glossy Rim Red (R18 W8.0 PCD5x108 ET45 DIA72.5) | 9 399 грн. |
Borbet LX (8J x 18 5x108 ET45 DIA72.5) Black Glossy На замовлення з Європи | 9 845 грн. |
Диски Borbet LX 8x18 5x108 ET45 DIA72,5 (matt black silver spoke rim) (100 | 8 842 грн. |
Borbet LX Black Matt (R18 W8.0 PCD5x108 ET45 DIA72.5) | 9 299 грн. |
Borbet LX Black Matt Silver Spoke Rim (R18 W8.0 PCD5x108 ET45 DIA72.5) | 9 599 грн. |
ще пропозиції 8 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі