Литий диск Borbet LX18 8x18/5x114,3 ET48 DIA72,6
Відео 2Фото 30 | від 8 705 до 12 114 грн. Порівняти ціни 18 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації Borbet LX18 6
Характеристики
Borbet LX18 8x18/5x114,3 ET48 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet LX18 8x18/5x114,3 ET48 DIA72,6
Сортувати
Литые диски Borbet LX18 R18 W8 PCD5x114.3 ET48 DIA72.6 (matt black) 100201 | 9 384 грн. |
Диски Borbet LX18 8x18 5x114,3 ET48 DIA72,6 (matt black) | 9 383 грн. |
Borbet LX18 (R18 W8.0 PCD5x114.3 ET48 DIA72.6) MtB | 9 400 грн. |
Borbet LX18 8x18 5x114.3 ET48 DIA72.6 BM | 8 750 грн. |
BORBET Легковий диск BORBET LX18 BLACK MATT R18 W8 PCD5x114.3 ET48 DIA72.6 | 9 758 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі