Литий диск Borbet Y 8x19/5x114,3 ET45 DIA72,5
Відео 1Фото 26 | від 10 825 до 15 962 грн. Порівняти ціни 16 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):72.5 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Borbet Y 130
Характеристики
Borbet Y 8x19/5x114,3 ET45 DIA72,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borbet 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borbet.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Borbet Y 8x19/5x114,3 ET45 DIA72,5
Сортувати
Borbet Y 8x19 5x114.3 ET45 DIA72.5 T | 11 580 грн. |
Borbet Y titan matt (R19 W8.0 PCD5x114.3 ET45 DIA72.5) | 11 499 грн. |
Borbet Y (8J x 19 5x114.3 ET45 DIA72.5) Titan Matt На замовлення з Європи. | 12 658 грн. |
Borbet Y R19 W8 PCD5x114.3 ET45 DIA72.5 Black Glossy 496561 - 15254613 | 12 054 грн. |
Borbet Y W8.0 R19 PCD5x114.3 ET45 DIA72.5 TM | 13 386 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі