Лазерний нівелір Bosch PLL 360 0603663000
Відео 2Фото 8 |
Bosch PLL 360 0603663000 |
|
Горизонтальний випромінювач на 360°. Тримач з мікроліфтом. Режим похилих проєкцій. Чохол з кріпленням на пояс.
В комплекті моделі 0603663020 є утримувач, в комплекті моделі 0603663002/0603663003 — утримувач і штанга, в комплекті моделі 0603663001 — штатив, в комплекті моделі 0603663006 — штатив і утримувач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
anonim
17 березня 2016, 13:31
Перестал включаться #
при включении просто моргает и не включается.чтобы включить надо сильно постараться
anonim
7 серпня 2015, 01:24
Где купить защиту для верхнего луча??? #
Блок упал и стекло верхне го луча треснуло.Можно ли заказать на складе отдельно только защиту???
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Відеоогляди
Модификації Bosch PLL 360 0603663000
Ціни на Bosch PLL 360 0603663000 |
---|---|---|---|---|
Bosch PLL 360 0603663020 | від 3 145 грн. | 5 пропозицій | ||
Bosch PLL 360 0603663000 | від 4 199 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch PLL 360 0603663003 | від 4 420 грн. | 9 пропозицій | ||
Bosch PLL 360 Set 0603663006 | від 5 918 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch PLL 360 Set 0603663001 | від 4 000 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →