Лазерний нівелір Bosch PLL 360 Set 0603663001
Відео 2Фото 7 |
Bosch PLL 360 Set 0603663001 |
|
В комплекті моделі 0603663020 є утримувач, в комплекті моделі 0603663002/0603663003 — утримувач і штанга, в комплекті моделі 0603663001 — штатив, в комплекті моделі 0603663006 — штатив і утримувач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Bosch PLL 360 Set 0603663001
Ціни на Bosch PLL 360 Set 0603663001 |
---|---|---|---|---|
Bosch PLL 360 0603663020 | від 3 145 грн. | 5 пропозицій | ||
Bosch PLL 360 0603663000 | від 4 199 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch PLL 360 0603663003 | від 4 420 грн. | 8 пропозицій | ||
Bosch PLL 360 Set 0603663006 | від 5 918 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch PLL 360 Set 0603663001 | від 4 000 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →