Намет Bradas Gray 200g 10x15 (PLG20010/15)
Фото 14 |
Bradas Gray 200g 10x15
Призначення:похідний тент
Сезонність:зима, весна/осінь, літо
Матеріал тенту:поліетилен
Вага:30 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Bradas Gray 200g 10x15
Усі ціни 6 →Тент Bradas GRAY тарпаулін 10x15 м, 200 г/м2 (PLG20010/15) | 7 463 грн. |
Тент Bradas посилений 10х15 м 200 г/м Gray (PLG20010/15) | 8 550 грн. |
Тент високої міцності GRAY 200 г/м 10x15м, PLG20010/15 | 8 267 грн. |
Тент Bradas GRAY тарпаулін 10x15 м, 200 г/м2 (PLG20010/15) | 7 463 грн. |
Тент високої міцності Bradas GRAY 200 г/м 10 х 15 м PLG20010/15 | 8 269 грн. |
Тент, тарпаулін, GRAY, 10x15м, 200г, PLG20010/15 Польща | 9 786 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →