Вудилище Brain Apex Double 420-180 (1858.41.93)
Brain Apex Double 420-180 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Apex Double 420-180
Усі ціни 19 →Фидерное удилище Brain Apex Double 4.2m 4.0lbs/max 180g | 2 671 грн. |
Удилище фидерное Brain Apex Double 4.20m 4.0lbs/max 180g (1858.41.93) | 2 670 грн. |
Вудилище Brain fishing Apex Double 4.2m 4.0lbs/max 180g (1858.41.93) | 2 670 грн. |
Вудилище Brain fishing Apex Double 4.2m 4.0lbs/max 180g (1858.41.93) 1858. | 2 670 грн. |
Brain fishing Вудилище Brain fishing Apex Double 4.2m 4.0lbs/max 180g (185 | 2 670 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →