Вудилище Brain Classic Carp 4203-4.5 (1858.44.55)
Brain Classic Carp 4203-4.5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Classic Carp 4203-4.5
Усі ціни 15 →Карповое удилище Brain Classic Carp 4.20m 4.5lbs 3sec. | 1 691 грн. |
Удилище карповое Brain Classic Carp 4.20m 4.5lbs 3sec (1858.44.55) | 1 690 грн. |
Вудилище Brain fishing Classic Carp 4.20m 4.5lbs 3sec. (1858.44.55) | 1 690 грн. |
Удилище Brain fishing Classic Carp 4.20m 4.5lbs 3sec. (1858.44.55) 1858.44 | 1 690 грн. |
Вудилище Brain fishing Classic Carp 4.20m 4.5lbs 3sec. (1858.44.55) 1858.4 | 1 690 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →