Ківш Krauzer Baby 78303
Фото 6 |
Krauzer Baby 78303 0.7 л1.2 л |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauzer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauzer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauzer Baby 78303
Ківш 1 л Krauzer Baby 14 см нержавіюча сталь арт. 78303 | 529 грн. |
Ківш 1,0л KRAUZER 78303 Baby Serie | 515 грн. |
Ківш 1 л нержавіюча сталь KRAUZER 78303 Baby Serie 14 см | 726 грн. |
Модификації Krauzer Baby 78303
Ціни на Krauzer Baby 78303 |
---|---|---|---|---|
Krauzer Baby 78302 | від 459 грн. | 4 пропозиції | ||
Krauzer Baby 78303 | від 515 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →