Сковорідка Krauff 25-45-084 24 см
Krauff 25-45-084 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Krauff 25-45-084
Ціни на Krauff 25-45-084 |
---|---|---|---|---|
Krauff 25-45-084 24 см | від 369 грн. | 1 пропозиція | ||
Krauff 25-45-085 26 см | від 399 грн. | 1 пропозиція | ||
Krauff 25-45-086 28 см | від 429 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →