Всесезонна шина Bridgestone Duravis All Season 215/60 R16C 103T
Відео 4Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Duravis All Season 215/60 R16C 103T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Duravis All Season 215/60 R16C 103T
Усі ціни 8 →Bridgestone DURAVIS ALL SEASON 215/60 R16 103T (8098182820) | 14 710 грн. |
Bridgestone Duravis All Season 215/60 R16C 103/101T | 7 598 грн. |
Шини Bridgestone Duravis All Season 215/60 R16 103T | 7 910 грн. |
BRIDGESTONE DUR A/S 215/60 R16C 103T DOT2021 | 6 522 грн. |
Bridgestone Duravis All Season 215/60 R16C 103T 20782 | 7 143 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →