Всесезонна шина Bridgestone Duravis All Season 235/65 R16C 115R
Відео 4Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Duravis All Season 235/65 R16C 115R 235/65 R16 115 R 235/65 R16 121 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Duravis All Season 235/65 R16C 115R
Усі ціни 30 →Шина Bridgestone Duravis ALL SEASON 235/65 R16C 115/113R | 6 290 грн. |
Bridgestone Duravis All Season 235/65 R16C 115/113R | 6 731 грн. |
Bridgestone DURAVIS ALL SEASON 235/65 R16C 115R (9026547737) | 9 950 грн. |
Всесезонные шины Bridgestone Duravis All Season 235/65 R16C 115/113R 10019 | 6 504 грн. |
Bridgestone Duravis All Season (235/65R16C 115R) | 6 512 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Duravis All Season 235/65 R16C 115R
Ціни на Bridgestone Duravis All Season 235/65 R16C 115R |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Duravis All Season 235/65 R16C 115R | від 6 290 грн. | 30 пропозицій | ||
Bridgestone Duravis All Season 235/65 R16C 121R | від 10 786 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →