Літня шина Bridgestone Potenza Sport 295/35 R21 107Y
Відео 24Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Bridgestone Potenza Sport 295/35 R21 107Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Potenza Sport 295/35 R21 107Y
Усі ціни 23 →Bridgestone Potenza Sport 295/35 R21 107Y XL FR | 10 238 грн. |
Bridgestone POTENZA SPORT 295/35 R21 107Y XL (8013843099) | 19 760 грн. |
Bridgestone Potenza Sport (295/35R21 107Y) | 10 204 грн. |
Летние шины Bridgestone Potenza Sport 295/35 ZR21 107Y XL 1001982346 | 10 080 грн. |
Bridgestone Potenza Sport 295/35 R21 107Y XL FR | 9 574 грн. |
ще 18 пропозицій
З UUHP шин для цивільного використання та осудного treadwear це найкраще що є на ринку! В міру комфортні, не галасливі. Держак у повороті поза всіма очікуваннями, хороший водовідведення (200 можна їхати в дощ по мокрому, не спливала). У порівнянні з перерахованими однокласниками: менша глибина протектора, трохи більша вага шини. Нема наявності в Україні. Чекати на мільйон років. Брав із Польщі. Шини 42тиждень20року, Угорщина. Артем П: користуюся Bridgestone Potenza Sport 255/45 R18 103Y менше місяця
какой у неё treadwear? |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
255/45/R18 за колом, Tesla Model 3 Performance.
Це перший Bridgestone. До цього катав на Goodyear F1 Supersport, Michelin Pilot Sport 4 та 4s.