Літня шина Lassa Competus H/P 2 295/35 R21 107Y
Відео 2Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Lassa Competus H/P 2 295/35 R21 107Y 295/35 R21 107 V 295/35 R21 107 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Competus H/P 2 295/35 R21 107Y
Lassa Competus H/P 2 295/35 R21 107Y XL | 7 910 грн. |
Lassa Competus H/P 2 295/35 R21 107Y | 10 994 грн. |
Lassa Competus HP 2 295/35 R21 107Y XL TC358211 | 7 703 грн. |
Lassa Competus HP 2 295/35 R21 107Y XL | 8 237 грн. |
Lassa COMPETUS H/P 2 295/35 R21 107Y XL (9057063664) | 9 560 грн. |
Відеоогляди
Модификації Lassa Competus H/P 2 295/35 R21 107Y
Ціни на Lassa Competus H/P 2 295/35 R21 107Y |
---|---|---|---|---|
Lassa Competus H/P 2 295/35 R21 107V | від 10 068 грн. | 1 пропозиція | ||
Lassa Competus H/P 2 295/35 R21 107Y | від 7 703 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →