Дитяче автокрісло Britax Romer Dualfix 3 i-Size
Відео 2Фото 13 |
Britax Romer Dualfix 3 i-Size |
|
Автокрісло встановлюється в автомобілі за допомогою бази Isofix
База Isofix купується окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Britax Romer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Britax Romer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Britax Romer Dualfix 3 i-Size
Усі ціни 11 →Britax&Römer Britax Dualfix 3 I-Size Atlantic Green 0-18Kg | 10 680 грн. |
Britax&Römer Britax Dualfix 3 I-Size Atlantic Green 0-18Kg | 10 947 грн. |
Britax&Römer Britax Dualfix 3 I-Size Atlantic Green 0-18Kg | 11 214 грн. |
Автокрісло Britax-Rmer DUALFIX 3 i-SIZE з 3 міс до 4 років, Indigo Blue | 9 900 грн. |
Автокрісло Britax-Rmer DUALFIX 3 i-SIZE з 3 міс до 4 років, Graphite Marbl | 11 280 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості дитячого автокрісла Britax Romer Dualfix 3 i-Size:
- Розміри: 59.4x44x46. 5 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →