Литий диск Brock B26 8,5x19/5x112 ET42 DIA66,6
Відео 1Фото 6 | від 14 957 до 20 548 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації Brock B26 39
Характеристики
Brock B26 8,5x19/5x112 ET42 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Brock B26 8,5x19/5x112 ET42 DIA66,6
Сортувати
Brock B26 R19 W8.5 PCD5x112 ET42 DIA66.6 GLOSS BLACK FULL POLISHED | 19 592 грн. |
Brock B26 Schwarz Glanz Voll Poliert (SGVP) (R19 W8.5 PCD5x112 ET42 DIA66. | 16 199 грн. |
Brock B26 (8.5J x 19 5x112 ET42 DIA66.6) Black На замовлення з Європи. | 18 450 грн. |
Brock B26 SGVP R19 W8.5 PCD5x112 ET42 DIA66.6 | 19 780 грн. |
Brock B26 R19 W8.5 PCD5x112 ET42 DIA66.6 Black Gloss Polished BRB26851942D | 18 046 грн. |
Brock B26 R19 W8.5 PCD5x112 ET42 DIA66.6 Black Gloss Polished | 18 674 грн. |
Brock B26 R19 W8.5 PCD5x112 ET42 DIA66.6 matt black full polished | 19 592 грн. |
Brock B26 (8.5J x 19 5x112 ET42 DIA66.6) SGVP На замовлення з Європи. | 20 548 грн. |
Диски Brock B26 8,5x19 5x112 ET42 DIA66,6 (gloss black full polished) (100 | 14 957 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі