Литий диск Brock B26 8,5x19/5x114,3 ET48 DIA72,6
Відео 1Фото 6 | від 14 957 до 22 371 грн. Порівняти ціни 10 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації Brock B26 37
Характеристики
Brock B26 8,5x19/5x114,3 ET48 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Brock B26 8,5x19/5x114,3 ET48 DIA72,6
Сортувати
Brock B26 Schwarz Matt Voll Poliert (SMVP) (R19 W8.5 PCD5x114.3 ET48 DIA72 | 16 199 грн. |
Brock B26 R19 W8.5 PCD5x114.3 ET48 DIA72.6 Black Matt Polished BRB26851948 | 18 046 грн. |
Brock B26 (8.5J x 19 5x114.3 ET48 DIA72.6) На замовлення з Європи. | 19 162 грн. |
Brock B26 SGVP R19 W8.5 PCD5x114.3 ET48 DIA72.6 | 19 780 грн. |
Brock B26 R19 W8.5 PCD5x114.3 ET48 DIA72.6 Black Matt Polished | 18 674 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі