Литий диск Brock B38 8x18/5x120 ET43 DIA72,6
від 12 972 до 14 720 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):43 мм |
Модифікації Brock B38 46
Характеристики
Brock B38 8x18/5x120 ET43 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Brock B38 8x18/5x120 ET43 DIA72,6
Сортувати
Brock B38 (8J x 18 5x120 ET43 DIA72.6) SGVP На замовлення з Європи. | 14 152 грн. |
Brock B38 SG R18 W8.0 PCD5x120 ET43 DIA72.6 | 12 972 грн. |
Brock B38 (8J x 18 5x120 ET43 DIA72.6) Schwarz Glanz На замовлення з Європ | 13 625 грн. |
Brock B38 (8J x 18 5x120 ET43 DIA72.6) SG На замовлення з Європи. | 13 182 грн. |
Brock B38 SGVP R18 W8.0 PCD5x120 ET43 DIA72.6 | 14 720 грн. |
Закрити
Схожі