Литий диск RC Design RC-25 7,5x18/5x120 ET45 DIA65,1
Відео 3 | від 11 238 до 16 720 грн. Порівняти ціни 15 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації RC Design RC-25 69
Характеристики
RC Design RC-25 7,5x18/5x120 ET45 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-25 7,5x18/5x120 ET45 DIA65,1
Сортувати
RC Design RC-25 R18 W7.5 PCD5x120 ET45 DIA65.1 crystal silver | 13 214 грн. |
RC Design RC25 Schwarz Klar Matt (SKM) (R18 W7.5 PCD5x120 ET45 DIA65.1) | 12 599 грн. |
RC Design RC-25 (7.5J x 18 5x120 ET45 DIA65.1) SGVP На замовлення з Європи | 15 330 грн. |
RC Design RC25 R18 W7.5 PCD5x120 ET45 DIA65.1 Black Matt RC25T751845V4SKMV | 13 924 грн. |
RC Design RC-25 (7.5J x 18 5x120 ET45 DIA65.1 Black) | 14 684 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі