Посудомийна машина Candy Brava CDPN 2D360PW білий (32001302)
Фото 4 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candy.
Купити Candy Brava CDPN 2D360PW білий
Усі ціни 8 →Посудомойка Candy Cdpn 2D360PW | 18 317 грн. |
Посудомийна машина Candy CDPN 2D360PW | 18 906 грн. |
Посудомийна машина CANDY CDPN 2D360PW | 19 060 грн. |
Candy Brava CDPN 2D360PW | 18 800 грн. |
Candy Brava CDPN 2D360PW | 19 270 грн. |
На конвеєрах Candy налагоджена збірка великого переліку побутової техніки. Продукція бренду підкуповує споживачів виграшним поєднанням демократичної вартості та розвиненої функціональності. Не стала винятком з правила і повноформатна посудомийка Brava CDPN 2D360PW.
Швидка мийка і сушка
Посудомийна машина шириною 60 см оснащується двома місткими висувними кошиками. У них поміщається до 13 комплектів посуду за один присід, які можна помити з допомогою однієї з 9-ти встановлених програм: еко, інтенсивна, нічна, універсальна, автоматична, делікатна, швидка, режим попереднього замочування. Уважний читач нарахує тут 8 програм. Дев'ята — це фірмовий швидкий цикл миття та сушіння класу А всього за 39 хв., який підходить для миття максимум 8-ми наборів посуду.
Дистанційне керування
<Управління роботою посудомийки реалізовано за допомогою сенсорних кнопок, яким бракує чутливості, або ж в дистанційному форматі мережею Wi-Fi. Віддалений доступ до переліку програм машинки, статистики витрат води та електроенергії, індикаторів наявності солі та ополіскувача відкривається з мобільного додатку simply-Fi. З нього ж встановлюється таймер відстрочки запуску. Також за допомогою програми з посудомийкою можна поспілкуватися через голосового асистента.
Енергоефективність
Модель повідомляє про закінчення мийки відповідним повідомленням на пов'язаний смартфон. Мийними засобами для неї слугують багатокомпонентні таблетки, рідкі та гелеві засоби. За один цикл машинка споживає в середньому до 10 л води, а річні витрати електроенергії становить близько 262 кВт. В новій градації класів енергоефективності побутової техніки моделі присвоєно клеймо енергоощадження Е.
Модификації Candy Brava CDPN 2D360PW
Ціни на Candy Brava CDPN 2D360PW |
---|---|---|---|---|
Candy Brava CDPN 2D360PW білий | від 18 317 грн. | 8 пропозицій | ||
Candy Brava CDPN 2D360PX нержавіюча сталь | від 18 160 грн. | 7 пропозицій |