Наручний годинник Casio Edifice EF-335D-1A4
Casio Edifice EF-335D-1A4 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio Edifice EF-335D-1A4
Усі ціни 6 →Чоловічий годинник Casio EF-335D-1A4VDF | 7 180 грн. |
Чоловічий годинник Casio EF-335D-1A4VDF Срібло Нержавіюча сталь | 5 114 грн. |
Чоловічий годинник Casio EF-335D-1A4VDF Сріблястий браслет | 5 064 грн. |
Чоловічий годинник Casio EF-335D-1A4VDF Срібляста нержавіюча сталь | 5 064 грн. |
Чоловічий годинник Casio EF-335D-1A4VDF Срібло Нержавіюча сталь | 5 064 грн. |
Годинник Casio Edifice EF-335D-1A4V | 5 533 грн. |
Довго вибирав. Щоб браслет був, а не ремінець; скло мінеральне та водозахист 100м; хронограф не хотілося брати - не бачу сенсу в ньому і не зрозуміло де його застосовувати (з точністю 1 секунда). Та й попалася на очі ця модель. Ще не хотілося щось товсте та громіздке. Покупкою задоволений. На зап'ястя 20 см виглядають добре, на браслеті прибрав по 1 ланці з кожного боку (витратив приблизно 10 хвилин на все, без досвіду). Сподобався металевий браслет. До цього були шкіряні, текстильні та каучукові. Браслет, дата, день тижня, 24 годинний формат часу, мінеральне скло, водозахист, невелика товщина Поки немає Миха Михин: користуюся Casio Edifice EF-335D-1A4 менше місяця |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →