Наручний годинник Casio Edifice EFR-S572D-1AV
Відео 11Фото 4 |
Casio Edifice EFR-S572D-1AV |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio Edifice EFR-S572D-1AV
Усі ціни 10 →CASIO EDIFICE EFR-S572D-1AVUEF | 8 690 грн. |
Чоловічий годинник CASIO Edifice EFR-S572D-1AVUEF6 | 8 690 грн. |
Мужские часы Casio EFR-S572D-1A EFR-S572D-1AVUDF | 6 503 грн. |
Чоловічий годинник Casio EFR-S572D-1A | 6 048 грн. |
Casio EFR-S572D-1A | 5 930 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →