Наручний годинник Casio Edifice EFS-S500DB-1A
Відео 1Фото 8 |
Casio Edifice EFS-S500DB-1A |
|
Великі механічні наручні кварцові годинники з колекції Casio Edifice з функцією хронографа. Відрізняються використанням фірмової технології подвійного живлення Tough Solar (акумулятор + сонячна панель), причому штатний літієвий акумулятор TS920E здатний забезпечити тривалий перебіг механізму навіть в повній темряві (є індикатор залишкової ємності). Позиціонуються як модель верхньої цінової категорії (лінійка Casio Edifice Premium), є одним з найбільш доступних варіантів годин такого класу.
Великий металевий корпус, виготовлений з високолегованої нержавіючої сталі оснащений солідним сталевим браслетом з практичною застібкою-кліпсою. Дизайн циферблата вдало поєднує елементи класичного оформлення зі спортивним стилем трьох додаткових індикаторів. Для його захисту використано спеціальне надтверде сапфірове скло, надзвичайно стійке до утворення подряпин. Наручний годинник Casio EFS-S500DB-1A повністю водонепроникні при зовнішньому тиску до 10 бар. Це дозволяє не побоюватися за працездатність пристрою при плаванні (в т. ч. з маскою і трубкою) і зануреннях на порівняно невелику глибину. Для впевненого зчитування показів при слабкій освітленості є люмінесцентна розмітка циферблата і стрілок, яка здатна до тривалого самосвечению (після короткого впливу світла).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Купити Casio Edifice EFS-S500DB-1A
Усі ціни 6 →Casio EFS-S500DB-1A | 11 770 грн. |
Casio EFS-S500DB-1A | 12 900 грн. |
Casio EFS-S500DB-1A | 12 850 грн. |
Чоловічі годинники Casio EFS-S500DB-1AVUEF | 13 050 грн. |
Casio EFS-S500DB-1A | 12 850 грн. |
Годинник Casio EFS-S500DB-1A | 13 190 грн. |